Szanowni Państwo,

Zajmujemy się drukiem cyfrowym na urządzeniu Konica Minolta Bizhub Pro C6500 o prędkość drukowania: A4 kolor/czarno-białe do 65 str./min., A3 kolor/czarno-białe do 36 str./min., maksymalny obszar zadruku urządzenia to: 318 x 480 mm. Jakość druku bezpośredniego do 600x1800 DPI. Druk offetowym realizujemy we współpracy z naszym partnerem ICO Poland i tym samym możemy zaoferować niskie ceny dużych nakładów. Stawiamy na jakość i konkurencyjność. Druk może być składany w każdym formacie i klejony w formacie do wielkości B4. Istnieje możliwość wycinania dowolnych elementów ploterem.

Druk wielkoformatowy banerów oraz foli samoprzylepnych i OWV jest pokrywany maską UV zabezpieczającą przed wyblaknięciem. Oferujemy montaże wraz z docinaniem elementów do konstrukcji.

Druk cyfrowy w Toruniu realizowany jest na podstawie bieżącej kolejki zleceń. Druk offsetowy w Toruniu realizujemy do 5 dni roboczych. Wszystkie materiały są dostarczane w dobrze opakowany karton i mogą zostać dostarczone do zamawiającego przez naszego pracownika lub za pomocą firmy kurierskiej nawet w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia projektu.

Druk i wykonanie ulotek brajlem dla osób niewidomych. Od 2020 roku w naszej ofercie znajdą Państwo możliwość zaprojektowania i wykonania ulotek i plakatów przeznaczonych dla osób niewidzących. Odpowiedni zadruk punktowy po przełożeniu tekstu na język brajla pozwala na wykonanie nawet dwustronnych realizacji. Cennik dla tych ulotek jest trudny do sprecyzowania ponieważ na realizację jednego zadania składają się: przełożenie tekstu na język brajla, przygotowanie projektu graficznego dla wybranego formatu, projekt dyspersyjny ustawiający znaki brajla, wydruk kolorowy standardowy, tłoczenie znaków. Wymaganiem dla realizacji jest używanie odpowiedniego typu papieru - papier Mundi Maestro extra satynowany 160g pozwala na zminimalizowanie załamań karty papieru przy tłoczeniu. Wpływa to na efekt i jakość wykonania.

Przedstawiamy naszą ofertę i jeśli nadal nie znajdą Państwo w niej czegoś odpowiadającego ich wymaganiom - prosimy o kontakt.

Zespół WebMaster

nasza oferta druku

loading...