Szanowni Państwo,

Zajmujemy się drukiem cyfrowym na urządzeniu Konica Minolta Bizhub Pro C6500 o prędkość drukowania: A4 kolor/czarno-białe do 65 str./min., A3 kolor/czarno-białe do 36 str./min., maksymalny obszar zadruku urządzenia to: 318 x 480 mm. Jakość druku bezpośredniego do 600x1800 DPI. Druk offetowym realizujemy we współpracy z naszym partnerem ICO Poland i tym samym możemy zaoferować niskie ceny dużych nakładów. Stawiamy na jakość i konkurencyjność. Druk może być składany w każdym formacie i klejony w formacie do wielkości B4. Istnieje możliwość wycinania dowolnych elementów ploterem.

Druk wielkoformatowy banerów oraz foli samoprzylepnych i OWV jest pokrywany maską UV zabezpieczającą przed wyblaknięciem. Oferujemy montaże wraz z docinaniem elementów do konstrukcji.

Druk cyfrowy w Toruniu realizowany jest na podstawie bieżącej kolejki zleceń. Druk offsetowy w Toruniu realizujemy do 5 dni roboczych. Wszystkie materiały są dostarczane w dobrze opakowany karton i mogą zostać dostarczone do zamawiającego przez naszego pracownika lub za pomocą firmy kurierskiej nawet w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia projektu.

Przedstawiamy naszą ofertę i jeśli nadal nie znajdą Państwo w niej czegoś odpowiadającego ich wymaganiom - prosimy o kontakt.

Zespół WebMaster

nasza oferta druku

loading...