dobre strony internetowe Toruń

Każda firma bezwzględnie powinna posiadać dobrą stronę internetową.

To nie tylko wizytówka naszej działalności, ale także platforma wymiany informacji z klientami.

Przy tworzeniu strony należy się zastanowić, po co użytkownik odwiedza naszą witrynę i co powinien na niej znaleźć. Bardzo ważne jest wykupienie odpowiedniego adresu, który odzwierciedla nazwę firmy.

Jak najwyżej w wyszukiwarce

Poza tym trzeba zadbać o wysokie pozycjonowanie strony, czyli skupić się na ogromnej wadze słów kluczowych. To właśnie dzięki nim projektowana przez nas witryna będzie plasowała się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Jeśli zależy nam na kliencie i jego opinii na stronie powinny pojawić się nie tylko podstawowe dane teleadresowe o przedsiębiorstwie. Warto pokusić się o dodanie informacji o historii firmy, przedstawić osoby decyzyjne w naszym przedsiębiorstwie, czy rekomendacje od zadowolonych klientów.

Projekt kluczem do sukcesu

Poza kwestiami informacyjnymi, opłaca się skupić na komunikatywności witryny. To znaczy, zadbać, aby projektujący pomyślał o czasie jej ładowania, czy różnych możliwościach wyświetlania w zależności od używanej przeglądarki. Dodatkowo strona powinna być responsywna. To znaczy tak przemyślana, aby automatycznie dopasowywała swoją wielkość i zarazem zawartość, do urządzenia na którym jest przeglądana. Wiadomo, że witryna inaczej wygląda na ekranie komputera stacjonarnego niż na smartfonie.

Zaprojektowana strona, powinna być także intuicyjna i prosta w obsłudze. Ciekawy layout może wyróżniać ją na tle szarej konkurencji i zadecydować o sukcesie w pozyskaniu ważnego klienta. Istotna jest także obecność aktualizowanego na bieżąco newslettera i zadbanie o kanał RSS. To wzbudza w kliencie świadomość bieżącego uczestnictwa w działaniach firmy. Dlatego nie bójmy się chwalić swoimi sukcesami i koniecznie uzupełniajmy istotne zmiany, jakie zachodzą w naszym przedsiębiorstwie.

Ciasteczka wcale nie do jedzenia

Od ubiegłego roku, każdego właściciela strony internetowej, który wykorzystuje tzw. cookies obowiązuje poinformowanie o tym odwiedzających. Są to niewielkie informacje, wysyłane przez serwis, które zapamiętują preferencje. To znaczy, że dzięki nim ukazywane są strony dopasowane do naszych oczekiwań, czy reklamy związanymi z aktualnymi zainteresowaniami. Dodatkowo warto wiedzieć, że nie łączą one danych internetowych z danymi osobowymi i nie są szkodliwe dla urządzeń, z których korzystamy.

 **

Ciekawostka: Na świecie działaj 4,5 mld skrzynek e-mail. Co dziennie wysyłamy z nich prawie 200 miliardów wiadomości. Według analiz, aż 80% z tej liczby może być spamem.

***

Dobra strona internetowa wcale nie musi być droga i wymagać dużych nakładów finansowych. Najlepszym przykładem na to jest Agencja Reklamowa WebMaster, która przedstawi Państwu konkurencyjne ceny, nie tracąc przy tym na jakości.

 

 

loading...
loading...