Informacyjna strona internetowa

To niezbędna wirtualna wizytówka każdej firmy, organizacji czy stowarzyszenia. Informacyjna strona internetowa zawiera 5-10 podstron, zakładek zawierających informacje z zakresu działalności, historii oraz kontaktu. Jeżeli szukają Państwo odpowiedzialnej i profesjonalnej firmy to zachęcamy do zapoznanie się z ofertą działu IT, jaką dla Państwa przygotowaliśmy.

 

Blogi internetowe

To narzędzie pracy copyrightera lub osoby dostarczającej opisów i informacji z określonych dziedzin. Ważnym elementem takiej strony internetowej jest galeria fotografii oraz sposób publikacji postów. Zapraszamy do kontaktu z działem projektowym, który doradzi Państwu w wyborze formy.

 

Sklepy internetowe

To wirtualna firma, która musi generować przychody. Wiąże się z tym przejrzysta forma prezentacji artykułów oraz odpowiednia budowa narzędzi zarządzania sprzedażą oraz statystykami. Ponadto strona musi być wyposażona w bazę użytkowników oraz rejestrację. Cena jest uzależniona od ilości produktów do wprowadzenia i rozwiązań płatności online i sposobów prezentacji artykułów.

 

CMS - system zarządzania treścią

Strony w systemie CMS Jommla - Wordpress charakteryzują się bardzo dobrze skonstruowanym narzędziem do wprowadzania zmian na stronie bez znajomości kodu strony i informatyki. Ten typ stron sprawdza się szczególnie dla osób lub firm, które często aktualizują treść strony.

 

Profesjonalne szablony allegro

Sprzedaż prowadzona poprzez odpowiednio przygotowany szablon allegro zwiększa zaufanie do profilu sprzedawcy oraz pozwala mniemać, że ma się do czynienia z profesjonalistami w tej branży. Szablony sprzedażowe są tanim i skutecznym rozwiązaniem dla użytkowników Allegro.

 

Domeny&Hosting

W związku z szeroką gamą usług, jakie prowadzimy oferujemy Państwu również szerokopasmowe serwery hostingowi dla stron internetowych oraz serwerów poczty e-mail, którą możecie Państwo zaproponować przy swojej stronie klientom. Korzystanie z tych serwerów przy zamówieniu usługi zbudowania strony jest darmowe przez cały pierwszy rok użytkowania – jest to konsekwencją trwającej do odwołania promocji dla nowych i stałych użytkowników.

Polecamy skorzystanie z usług rejestratorów domen zamieszczonych w przygotowanym dokumencie, który jednocześnie informuje o sposobie konfiguracji adresów dla serwera DNS. Pobierz instrukcję>>

 

 

Agencja Reklamowa WebMaster®
ul. Legionów 53/9, Toruń

kontakt@rominski.it +48 695-391-446

Pracujemy:
Pon-Pt 6:30-15:00

loading...