Owszem, moglibyśmy zamieścić tabelę z cennikiem. Ale mniej czasu, od poruszania się po tej tabeli, zajmie Państwu napisanie do nas wiadomości. W związku, ze złożonością i różnorodnością zlecenia konieczne jest pozyskanie większej liczby informacji dla określenia dokładnej ceny.

Prosimy napisać wprost o swoich oczekiwaniach. Odpowiadamy na każdą wiadomość. Prześlemy kalkulację oraz fachowe porady z zakresu naszej branży. My dowiemy się czegoś o Państwa oczekiwaniach i pozwolimy ocenić jakość naszej pracy.

Przed wysłaniem zapytania zachęcamy do przeczytania artykułów tematycznych z naszej strony. Jest w nich wiele przydatnych informacji.

Jeśli przedmiotem Państwa zapytania jest strona internetowa prosimy o określenie wszystkich punktów:

  1. Czy ma posiadać RWD?
  2. Czy posiadacie Państwo swój adres strony oraz serwer/hosting plików?
  3. Czy strona ma być czysto informacyjną wizytówką Państwa firmy/osoby czy może ma być bardziej zaawansowana.
  4. Prosimy o sprecyzowanie jakich usług na stronie nie może zabraknąć: formularz kontaktowy, chat, generator PDF, generator umów dla klientów, forma sklepu online...
  5. Czy są Państwo w stanie przesłać link do kilku stron www, które pod kątem funkcjonalnym i estetycznym najbardziej Państwu odpowiadają?

Jeśli wszystkie te punkty udało się określić to w ciągu 24h otrzymają Państwo informacje o tym zleceniu.

Umowa

Jeśli nasz przedstawiciel zapewnił Ci już umowę na realizację usługi to klikając w ikonę dowiesz się wszystkiego co niezbędne przy jej realizacji.

Znajdziesz tutaj również regulamin oraz kontakt do programisty.